Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
23 квітня 2018

Toyota стає доступніше

Компанія «Сумітек Україна» йде на зустріч побажанням своїх клієнтів і оголошує про відкриття новТепер у клієнтів компанії є можливість не лише купити якісну техніку, але і стати на якийсь час власником необхідного в роботі устаткування. В кінці 2017 року після злиття з компанією “Бі Ті Україна” компанія Сумітек Україна доповнила свій корпоративний портфель складською технікою BT, яку тепер, залежно від бізнес цілей клієнтів, можна купити або взяти в довгострокову оренду. Специфіка роботи у всіх компаній різна: хтось займається короткостроковими проектами, хтось має обмеження бюджету або часу, - у всіх цих випадках вихід є, - проконсультуйтеся з нашим фахівцем і ми допоможемо зробити Ваш бізнес прибутковим.

Toyota стає доступніше

Авто- і електронавантажувачі BT і Toyota надійні і довговічні, а також високоефективні в роботі. Також важливою при виборі техніки є сервісна підтримка і консультування, забезпечення оригінальними запасними частинами. Все це доступно для Вас в наших сервісних центрах.

Toyota стає доступніше

Весь орендний парк техніки пройшов регулярне технічне обслуговування і чекає на Вас! З асортиментом б\у техніки можна ознайомитися, відвідавши наш майданчик за адресою: вул.Броварска 4, с.Проліски, Бориспільський район, Київська область.

Більше про техніку BT та Toyota тут.

Також читайте

Komatsu на європейській виставці INTERMAT 2018
02 травня 2018

Komatsu на європейській виставці INTERMAT 2018

В останній тиждень квітня в Парижі відбулася міжнародна виставка INTERMAT, присвячена устаткуванню і технологіям для будівельної індустрії. Даний захід проходіт раз в три роки, тому виставка дуже популярна серед фахівців даної галузі, а також серед компаній-учасників. Цього року захід відвідало близько 200 000 чіл.

З Новим Роком і Різдвом Христовим!
28 грудня 2017

З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Шановні друзі і колеги! Бажаємо в новому році яскравих досягнень, великих прибутків та неймовірних проривів! Нехай ваші будні будуть плідними, а свята світлими і веселими! Із вдячністю і повагою, команда ДП «Сумітек Україна»

Розширення лінії продукції
23 жовтня 2017

Розширення лінії продукції

Після злиття компаній ДП «Сумітек Україна» з ДП «Бі Ті Україна» лінія продукції складської техніки істотно розширилася.